طراحي سايت | فروشگاه ساز طراحي سايت | فروشگاه ساز .

طراحي سايت | فروشگاه ساز

طراحي سايت كاريابي و مشاغل

امروزه اينترنت در تمام امور حتي كاريابي نيز تأثير گذاشته است. مراكز كاريابي بايد در اين عرصه حضور داشته باشند تا بتوانند با سايت هاي بزرگ كاريابي يا اپليكيشن هايي نظير ديوار رقابت كنند. عدم حضور در فضاي مجازي و اينترنت برابر است با شكستي بزرگ. با طراحي و توسعه سايت مي توان هم اعتبار مركز كاريابي را نزد مراجعه كنندگان بالا برد، هم خدمات بسياري بهتري ارائه داد. با گسترش خدمات درآمد افزايش پيدا خواهد كرد. ما در اين مقاله به بحث اهميت طراحي سايت كاريابي و مشاغل و امكانات لازم براي اين سايت ها خواهيم پرداخت.

خدمات بهتر و كارآمد با طراحي سايت كاريابي

با استفاده از طراحي يك سايت براي كاريابي خود علاوه بر اين كه شهرت كسب مي كنيد و كارفرمايان و نيازمندان كار بيشتري به شما مراجعه خواهند كرد. خدمات خود را بسيار بهتر و راحتتر ارائه خواهيد داد. افراد مي توانند به صورت اينترنتي در سايت ثبت نام كنند و مشاغل مختلف  را با توضيحات مورد نياز ببينند، سپس در هنگام مواجه با شغل مناسب به مركز كاريابي مراجعه كنند. اين كار هم براي مركز كاريابي و هم براي مشتريان راحتتر است.

از سوي ديگر كاربران مي توانند با ثبت نام پروفايل خود را كامل كنند و همه ي موارد از جمله مهارت ها، تحصيلات، اطلاعات شخصي و ... را وارد كنند. در اين صورت كارفرمايان نيز مي توانند راحتتر فرد مورد نظر خود را انتخاب كنند.

سايت هاي كاريابي به چه امكاناتي نياز دارند؟

به علت اينكه حجم بسياري از كاربران از سايت هاي كاريابي استفاده مي كنند سايت هاي كاريابي بايد بسيار حرفه اي و اصولي طراحي شوند. مهمترين نكته اين است كه اين سايت ها بايد به صورت رسپانسيو طراحي شوند تا كاربران بتوانند در هر جا كه هستند و با استفاده از گوشي هاي هوشمند از خدمات سايت شما استفاده كنند.

براي سئو و بهينه سازي سايت خود نيز داشتن بخش وبلاگ بسيار ضروري است شما در بخش وبلاگ مي توانيد مقالات مفيد درباره ي انواع مشاغل يا آموزش هاي لازم را منتشر كنيد و علاوه بر سئو سايت خود كمك كنيد كاربران از مطالب مفيد و كاربردي استفاده كنند.

يك سايت كاريابي بايد امكان ثبت نام و ويرايش پروفايل را براي كاربران فراهم كند. تمامي اطلاعات نظير نام، نام خانوادگي، سن، تحصيلات، مدارك، سابقه كار و ... بايد وارد شوند. البته بايد حريم خصوصي رعايت شود و اطلاعات مهم را هر كسي نتواند ببيند.

داشتن درگاه اينترنتي و امكان پرداخت آنلاين مبلغ ثبت نام در وب سايت هاي كاريابي ضروري است.

در صفحه اول بايد تماي مشاغل ليست شوند و امكان جستجو در بين مشاغل، مشاهده توضيحات تكميلي مشاغل و امكان درخواست براي مشاغل توسط كاربران وجود داشته باشد. امكان جستجو در بين كارپذيران توسط كارفرمايان و مشاهده اطلاعات موردنياز براي دعوت به كار نيز ضروري است. جستجوي سايت بايد فيلترهاي مختلفي را شامل شود. براي مثال جستجو بر اساس تحصيلات، بر اساس ساعات كاري و ... .

يك سايت كاريابي بايد پنل مديريتي ساده اي داشته باشد زيرا ممكن است روزانه بارها مجبور به به روزرساني و وارد كردن مطالب و مشاغل جديد در سايت باشيد. تمامي اين كارها بايد به سادگي و با حداكثر سرعت انجام گيرد. شما مي توانيد جهت سفارش طراحي سايت مشاغل و كاريابي با ما در تماس باشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۱۶:۵۱ توسط:قانميلن موضوع:

طراحي اپليكيشن موبايل در ساري

شركت طراحي اپليكيشن نوپرداز با استفاده از كادري مجرب و حرفه اي ارائه دهنده خدمات طراحي اپليكيشن هاي اندرويد و ios، طراحي سايت، سئو و بهينه سازي در شهر ساري مي باشد. جهت كسب اطلاعا بيشتر در اين زمينه با همكاران ما در بخش پشتيباني در تماس باشيد.

شايد تصور كنيد داشتن شبكه­ هاي اجتماعي يا يك سايت براي كسب و كارتان كافي است. البته اين تا حد زيادي به خود شما و حتي مشتريانتان دارد. اما بهتر است علاوه بر اينكه يك سايت طراحي مي­كنيد يا باري تجارت خود در شبكه هاي اجتماعي اكانت مي­سازيد، اقدام به طراحي اپليكيشن نيز كنيد. در اين حالت مي­توانيد تمامي مشتريانتان را راضي نگه داريد و قطعا مشتريان بيشتري نيز خواهيد داشت. يك اپليكيشن باعث مي­شود تا مشتريان بتوانند به راحتي با گوشي در هرجايي كه هستند از خدمات شما استفاده كنند و با شما در ارتباط باشند. در اين مقاله در رابطه با اهميت طراحي اپليكيشن در ساري صحبت خواهيم كرد.

رقابت كم پيشرفت سريع با طراحي اپليكيشن در ساري

امروزه شركت ها و تجارت هاي بسياري اقدام به طراحي سايت مي­كنند. البته كه طراحي وب سايت ضروري است و به همين دليل رقابت در اين زمينه بسيار سخت شده است. از طرفي ديگر، افراد ترجيح مي­دهند به صورت آنلاين خدمات مورد نظرشان را دريافت كنند، يا كالا بخرند. پس بايد به فكر روشي متفاوت با رقابت كمتر و البته محبوبيت بيشتر بود. و چه راهي بهتر ازطراحي و ساخت اپليكيشن !!! دسترسي به اپليكيشن بسيار ساده است. به راحتي با لمس روي آيكون اپليكيشن، امكانات بسياري در اختيار كاربران و مشتريان قرار خواهد گرفت.

از طرفي رقابت در اين عرصه كم است پي احتمال موفقيت بسيار بالاست. طراحي اپليكيشن نياز به تبليغات را بسيار پايين مي­آورد زيرا خود روشي تبليغاتي نيز به شمار مي­آيد. روشي كه علاوه بر تبليغ كارآمد، اعتبار و ارزش شما را نزد كاربران بالا خواهد برد.

طراحي اپليكيشن ساري 

آيا مي دانيد ويژگي هاي يك اپليكيشن خوب چيست؟

خب متوجه شديم كه تلفن هاي هوشمند و در پي آن اپليكيشن ها نقش بسيار پررنگي در زندگي انسان امروزي ايفا مي­كند. با طراحي اپليكيشن مي­توانيد به راحتي برند خود را بسازيد. اما ويژگي يك اپليكيشن خوب در ساري چيست؟ چطور مي­توانيم بهترين اپليكيشن را براي كسب و كار خود طراحي كنيم؟

اولين گام انتخاب يك شركت خوب است. يك شركت كه بداند با توجه به كسب و كارتان چه امكاناتي نياز داريد. شركتي كه معتبر باشد، متعهد باشد و كارش را به موقع تحويل دهد، نمونه كارهاي خوب داشته باشد و غيره با توجه به كسب و كار و تجارتتان امكانات اپليكيشن متفاوت خواهد بود. اما طراحي زيبا، سادگي، معرفي شما، امكان ارتباط مشتري با شما و غيره  از مهمترين امكاناتي است كه در طراحي اپليكيشن در ساري بايد گنجانده شود.


برچسب: طراحي اپليكيشن موبايل در ساري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۲۹:۳۴ توسط:قانميلن موضوع:

طراحي سايت اختصاصي چيست؟

در طراحي سايت اختصاصي پروژه مورد نظر نسبت به خواسته هاي مشتريان به صورت كدنويسي شده طراحي مي گردد. در اين مدل پروژه ها ابتدا مشتري جزئياتي از پروژه مورد نظر خود را به شركت طراحي سايت ارائه مي دهد تا برآورد زماني طراحي سايت و هزينه هاي مربوط به آن تعيين گردد. در اين پروژه ها شرح پروژه از اهميت بالايي برخوردار است و مي توان گفت هر چقدر شرح پروژه كامل تر باشد، نتيجه نهايي طراحي سايت اختصاصي رضايت بيشتري را براي مشتريان در پي خواهد داشت. در شركت طراحي سايت نوپرداز روال كاري به اين صورت مي باشد كه ابتدا مشتري طرح گرافيكي مورد نظر خود را تاييد مي كند و پس از آن تيم برنامه نويسي شركت شروع به پياده سازي سايت اقدام مي نمايد.

با طراحي سايت اختصاصي ايده م طرح مورد نظر خود را به بهترين شكل پياده سازي نماييد و امكان توسعه و گسترش تمامي بخش هاي آن را ايجاد نماييد. در صورت داشتن سوال در اين زمينه متخصصان شركت نوپرداز آماه پاسخ دادن به شما مي باشند.

شركت نوپرداز ارائه دهنده خدمات حرفه اي طراحي وب سايت اختصاصي آماده ارائه خدمات به مشتريان گرامي مي باشد.

طراحي سايت 

طراحي سايت اختصاصي واكنش گرا

قالب طراحي شده توسط شركت هاي معتبر طراحي سايت هاي اختصاصي به صورت كامل واكنش گرا مي باشد. به گونه اي كه وب سايت شما در تمامي دستگاه هاي مختلف به خوبي توسط كاربران در دسترس بوده و آن ها مشكلي در استفاده از خدمات اينترنتي شما نخواهند داشت.

از جمله مهم ترين فريم ورك هاي حرفه اي كه در دنيا براي طراحي سايت هاي واكنش گرا يا ريسپانسيو استفاده مي گردند مي توان به بوت استرپ و فانديشن اشاره نمود.

طراحي سايت اختصاصي چگونه است؟

در طراحي سايت هاي اختصاصي همه چيز از اول برنامه نويسي مي شود و روند كاري آن با طراحي سايت با استفاده از سيستم هاي مديريت محتوا و قالب هاي آماده متفاوت است. اين مدل سايت ها توسط يك تيم قابل پياده سازي است و هر چقدر پروژه گسترده تر باشد، به نسبت آن نيرو هاي بيشتري براي طراحي سايت مورد نظر نياز است. اين مدل پروژه ها چون كاملا بر اساس نياز مشتري پياده سازي مي شوند، در صورتي كه تجزيه و تحليل هاي ايده اوليه به خوبي صورت گرفته باشد و شرح پروژه كامل باشد، سود زيادي را براي مشتريان خواهد داشت. 

شركت طراحي سايت نوپرداز با بهره گيري از تيمي حرفه اي و با تجربه پروژه هاي طراحي سايت اختصاصي را به صورت كاملا دقيق و مطابق با نياز هاي مشتريان پياده سازي مي نمايد. از جمله مهم ترين مواردي كه مورد نظر شركت است، كاربرپسند بودن وب سايت شما و امنيت آن مي باشد كه اين مورد همواره جز اصلي ترين مواردي است كه در شركت طراحي سايت نوپرداز به آن ها پرداخته خواهد شد.

طراحي سايت با قالب هاي آماده

طراحي سايت با قالب هاي آماده، سايت هايي هستند كه در گذشته طراحي شده اند و اكنون به صورت رايگان و يا با هزينه كمي فروخته مي شوند. در طراحي سايت با استفاده از قالب هاي آماده اغلب از قالب هاي آماده اي استفاده مي شود كه شباهت زيادي به سايت مورد نظر شما دارد. هزينه استفاده از اين قالب ها نسبت به طراحي سايت اختصاصي كمتر بوده و در مواردي كه مشتريان انتظارات ويژه اي از وب سايت خود ندارند مورد استفاده قرار مي گيرد. 

از مزاياي مهم قالب هاي آماده بدون هزينه بودن يا كم هزينه بودن آن ها است و شما مي توانيد قبل از خريد قالب آن را به صورت كامل آناليز كنيد. اما معايب اين وب سايت ها زياد هستند كه از جمله آن ها مي توان به منعطف نبودن آن ها و عدم سازگاري اين وب سايت ها با اصول سئو و بهينه سازي اشاره داشت. معمولا كار پنل هاي كاربري اين سيستم ها آسان نبوده و نياز به جلساتي براي آموزش آن به مشتريان مي باشد.

زبان هاي برنامه نويسي در طراحي سايت اختصاصي

طراحي سايت اختصاصي 

معروف ترين زبان هاي برنامه نويسي براي طراحي سايت به صورت اختصاصي php و asp هستند ولي از زبان هاي ديگري مانند جاوا و ruby نيز مي توانيم براي طراحي وب سايت مورد نظر خود استفاده نماييم. زبان asp با استفاده از كتابخانه هاي دات نت و بستر ويندوز، براي انجام پروژه هاي وب  مورد استفاده قرار مي گيرد. زبان برنامه نويسي php هم با بهره گيري از بستر قدرت مند لينوكس و يونيكس براي پياده سازي پروژه هاي طراحي سايت مورد استفاده قرار مي گيرد. مديريت پايگاه داده در اين زبان با استفاده از mysql مي باشد. زبان طراحي سايت php به دليل متن باز بودن آن قابليت توسعه و رشد زيادي دارد و به همين دليل پروژه هاي طراحي شده با استفاده از اين زبان از قابليت انعطاف پذيري بالايي برخوردارند.

در آخر اين كه اگر مي خواهيد مناسب ترين انتخاب را براي طراحي وب سايت مد نظر خود داشته باشيد ابتدا به اين موضوع فكر كنيد كه چقدر در كسب و كار خود جدي هستيد. قالب هاي آماده اغلب وب سايت هايي هستند كه مطالبق با نياز شما طراحي نشده اند. شما مي توانيد براي شروع كار وب سايت خود از اين قالب ها استفاده كنيد اما پياده سازي يك كسب و كار اينترنتي حرفه اي اغلب با استفاده از ساخت و طراحي وب سايت اختصاصي صورت مي گيرد و بايد لازم است كه مراحل بعدي مورد توجه شما قرار گيرد.

 


برچسب: طراحي سايت اختصاصي چيست؟،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۳۴:۰۵ توسط:قانميلن موضوع:

طراحي سايت هيئت مذهبي | سفارش ساخت سايت فرهنگي

شركت نوپرداز آماده ارائه خدمات طراحي و ساخت سايت هاي مذهبي و فرهنگي مي باشد. طراحي وب سايت هيئت مذهبي و فرهنگي يكي از بهترين روش هاي پيشرفت در اين زمينه مي باشد. شركت نوپرداز با ارائه اين خدمات تلاش دارد تا شما را به بهترين نتيجه برساند. همچنين ساخت سايت فرهنگي نيز از ديگر مواردي است كه صاحبان هنر و مشاغل اجتماعي مختلف به آن روي مي آورند. جهت سفارش مي توانيد با ما در تماس باشيد.

امكانات طراحي سايت هيئت مذهبي

 • بخش كتابخانه و جستجو آثار مذهبي
 • آرشيو سخنراني ها و تصاوير
 • ايجاد انجمن گفتگو ديني
 • بخش پاسخ به سوالات اعتقادي
 • ايجاد بخش فروشگاه اينترنتي
 • ساخت صفحه تماس با ما
 • ايجاد بخش خبر هاي هيئت
 • طراحي بخش مخصوص قرآني
 • ساير امكانات ويژه و اختصاصي

امكانات طراحي سايت فرهنگي

 • بخش معرفي سوابق فرهنگي
 • طراحي صفحه فروشگاه آثار فرهنگي و هنري
 • گالري تصاوير 
 • امكان ايجاد بخش تبليغات در سايت
 • قرار دادن مقالات آموزشي مختلف در وب سايت
 • درج اخبار فرهنگي داخلي و خارجي
 • امكان قرار دادن فايل هاي صوتي و تصويري
 • ايجاد ساير امكانات سايت فرهنگي

در صورتي كه قصد سفارش و يا دريافت مشاوره در زمينه طراحي سايت فرهنگي و مذهبي را داريد هم اكنون با ما تماس بگيريد.

سفارش طراحي وب سايت 

https://nopardazco.net/blog/186-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%DB%8C%D8%A6%D8%AA-%D9%85%D8%B0%D9%87%D8%A8%DB%8C-%7C-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۷:۵۲ توسط:قانميلن موضوع:

طراحي و ساخت وب سايت خريد و فروش خودرو

شما روزانه چقدر از اينترنت استفاده مي­كنيد؟ چه ميزان از وقت خود را در فضاهاي مجازي و سايت­هاي مختلف مي­گذرانيد؟ امروزه اكثر افراد زمان زيادي از شبانه روز را در اينترنت مي­گذرانند. دليل اين امر پيشرفت شديد تكنولوژي است به طوريكه انسان ها تمامي امور خود را از طريق اينترنت انجام مي دهند. حتي سرگرمي ها و تفريحات آنلاين نيز بسيار گسترش يافته است. در نتيجه تمامي كسب و كارها و صنايع براي پيشرفت كار خود دست به طراحي و ساخت سايت زده ­اند. صنعت خودرو سازي نيز از اين قاعده مستثني نيست. طراحي و ساخت وب سايت خريد و فروش خودرو بسيار مورد توجه قرار گرفته است.

علاوه بر اين طراحي سايت خودرو براي نمايندگي هاي مختلف، فروش قطعات و نمايشگاه تجهيزات و حتي تعميرگاه ها نيز بسيار گسترش يافته است.

معرفي انواع سايت هاي مربوط به خودرو

كسب و كارهاي مختلفي در زمينه­ هاي متفاوتي از خدمات مربوط به خودرو فعاليت مي­كنند. تمامي اين بخش ها با طراحي سايت خريد و فروش خودرو مي­توانند در كار خود موفق شوند.

 • طراحي و ساخت ساز براي شركت سازنده خودرو
 • طراحي و ساخت سايت براي نمايندگي­ هاي فروش و پيش فروش خودرو به صورت آنلاين
 • طراحي و ساخت سايت براي نمايشگاه هاي اتومبيل
 • طراحي سايت براي معرفي و فروش قطعات مختلف خودرو

وب سايت خريد و فروش خودرو چه ويژگي­ هايي بايد داشته باشد؟

هر وب سايتي با توجه به نوع كاربرد و خدماتي كه ارائه مي دهد بايد امكانات متناسبي را داشته باشد. وب سايت خريد و فروش خودرو نيز بايد از امكانات خاصي برخوردار باشد. در ادامه مطلب به بررسي امكانات مهم براي سايت خريد و فروش خودرو مي­پردازيم.

طراحي رسپانسيو يا واكنشگرا وب سايت خريد و فروش خودرو

طراحي رسپانسيو سايت خريد و فروش خودرو از نكات مهمي است كه بايد به آن توجه كرد. طراح سايت بايد به افرادي كه از طريق گوشي موبايل خود به سايت مراجعه كرده و نياز به دريافت خدمات دارند نيز توجه كند. در اين صورت مشتريان افزايش خواهند يافت.

ظاهر و طراحي حرفه اي

طراحي سايت علاوه بر اينكه بايد ساده و روان باشد به طوريكه كاربر به راحتي بتواند با تمامي قسمت هاي سايت كار كند، بايد زيبا و چشم نواز باشد. بهتر است طراحي سايت ، استفاده از رنگ ها و تصاوير با موضوع سايت كه همان خريد و فروش خودرو است تناسب داشته باشد.

طراحي سايت خريد و فروش خودرو

معرفي شركت يا فروشگاه

در قسمت معرفي، شما مي توانيد تمامي اطلاعاتي را كه كاربر نياز دارد يا كنجكاو است بداند بگنجانيد. معرفي شركت، محصولات، خدمات، تاريخچه شركت، معرفي نمايندگي ها در سراسر كشور، نحوه فروش و پيش فروش و ... از اطلاعات مهمي هستند كه بايد در اختيار كاربران قرار داد.

وبلاگ سايت خريد و فروش خودرو

در قسمت وبلاگ مي توان مقالات و مطالب تخصصي يا مود نياز كاربران را در زمينه خودرو قرار داد. در اينصورت زماني كه كاربر با سوالي در زمينه خودرو مواجه شده است با مطالعه مطالب وبلاگ بتواند تا حدودي جواب سوال خود را بيابد.

دسته بندي خودروها

انواع خودروهايي كه شركت به فروش مي رساند بايد در سايت، دسته بندي شوند. جايگيري خودروها در دسته بندي­هاي مناسب سبب مي شود كاربر راحتتر بتواند خودروي مورد نظرش را بيابد.

اطلاعات و قيمت خودروها

تمامي خودروها بايد شامل اطلاعاتي مانند قيمت ها به صورت به روز، موجود بودن يا نبودن خودرو براي فروش، اطلاعات كامل فني و ظاهري باشد. تا كاربر با اطلاعات كامل و خيال آسوده اقدام به خريد كند.

تماس با ما

كاربران بايد بتوانند در صورت بروز مشكلات به نحوي با شركت ار تباط برقرار كنند. علاوه بر مشكلات اضافه كردن اين قسمت براي دريافت پيشنهادات يا انتقادات سبب پيشرفت شركت خواهد شد.

خريد خودرو به صورت اينترنتي

طراحي بخشي براي فروش يا پيش فروش خودرو به صورت اينترنتي و آنلاين بسيار ضروري است. كاربران بيشتر علاقه دارند به صورت اينترنتي خريد كنند. اين موضوع به نفع شركت فروشنده خودرو نيز خواهد بود و از تجمع خريداران در شركت جلوگيري مي شود.

سئو و بهينه بودن سايت خريد و فروش خودرو

مهمترين قسمت طراحي و مديريت يك سايت كه ديگر امكانات و ويژگي ها را تحت الشعاع قرار مي دهد، سئو سايت است. اگر سايت بهينه و سئو نشود، تمامي تلاش ها براي طراحي حرفه اي سايت با امكانات بالا بي نتيجه خواهد بود. زيرا تا زماني كه سايت شما در صفحات اول گوگل نباشد، سايت بازديد زيادي نخواهد داشت.

 شما مي توانيد براي سفارش طراحي و ساخت وب سايت خريد و فروش خودرو با ما در تماس باشيد.

برگرفته از طراحي سايت نوپرداز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۶:۱۳ توسط:قانميلن موضوع:

مشاور املاك چيست؟

مشاور املاك كه در انگليسي به صورت Real estate نوشته مي شود به بنگاه هاي معاملاتي گفته مي شود كه به كسب و كار (بيزينس) املاك و مستغلات خريد، فروش، پيش فروش و اجاره مشغول مي باشند. كلمه estate در انگليسي معناهاي مختلفي از جمله ملك، املاك، دارايي، دسته، طبقه، حالت و وضعيت دارد.

مشاورين املاك كشور عمدتا با استفاده از موارد زير درآمد حاصل مي كنند:

 • اخد كميسيون پس از انعقاد يك قرارداد

در اين نوع كسب درآمد، مشاور املاك پس از جوش دادن يك معامله بين دو نفر يك پورسانت(كميسيون) را به عنوان حق الزحمه دريافت مي نمايد.

 • خريد و فروش املاك

در اين نوع كسب درآمد، برخي از مشاورين املاك، املاك مناسب را خريداري مي نمايند و سپس در موقعيت هاي مناسب  به فروش مي رسانند.

 • دريافت كميسيون با معرفي مشتري

در اين نوع كسب درآمد، برخي از مشاورين املاك با پيدا نمودن مشتري براي يك مشاور املاك ديگر(بزرگتر) از وي كميسيون دريافت مي نمايند.

 

 

قوانين فعلي حق‌كميسيون اجاره و رهن براي تمام استان‌ها در سال 1395:

براي محاسبه حق‌كميسيون رهن و اجاره‌خانه، ارزش اجاره يك‌ماه آن خانه را درنظر مي‌گيرند و به اندازه يك‌چهارم آن حق‌كميسيون از هركدام از طرفين يعني مالك و مستاجر دريافت مي‌كنند. براي تعيين ارزش اجاره يك خانه به اين صورت عمل مي‌كنند: هر يك‌ميليون تومان رهن خانه معادل ٣٠‌هزارتومان اجاره ماهانه است.

به اين ترتيب خانه‌اي كه با قيمت ١٠‌ميليون‌تومان رهن و ٣٠٠‌ هزارتومان اجاره ماهانه، معامله شده است ارزش اجاره‌اي معادل ٦٠٠‌ هزار تومان دارد. اگر بخواهيم يك‌چهارم ٦٠٠‌ هزارتومان اجاره را محاسبه كنيم، نرخ كارمزد بنگاه‌دار ١٥٠‌ هزارتومان مي‌شود. به اين ترتيب مالك بايد ١٥٠‌هزارتومان و مستاجر نيز به همين اندازه به بنگاه‌دار پرداخت كند.

 

حق‌كميسيون مصوب خريد و فروش ملك براي تهراني‌ها در سال 1395:

 

 • براي معاملات املاك تا ٣٠‌ميليون‌تومان: از هر طرف معامله نيم‌درصد ارزش ملك

 

 • براي معاملات املاك بيشتر از ٣٠‌ميليون و تا ٥٠‌ميليون‌تومان: نيم‌درصد براي ٣٠‌ميليون تومان اول + ٧٥ صدم ‌درصد براي مازاد آن. يعني اگر شما خانه‌اي خريديد كه ٣١‌ميليون‌تومان قيمت داشت، براي ٣٠‌ميليون آن نيم‌درصد + ٧٥ صدم‌درصد يك‌ميليون‌تومان باقيمانده، بايد حق كميسيون بدهيد.

 

 

 • براي معاملات املاك بيشتر از ٥٠‌ ميليون و تا ١٠٠‌ميليون‌تومان: براي ٣٠‌ميليون اول نيم‌درصد + ٧٥صدم‌درصد مازاد آن تا ٥٠‌ميليون تومان + نيم‌صدم‌درصد براي مازاد آن. با اين حساب فرمول حق‌كميسيون براي يك خانه ٥١‌ميليون‌توماني اين است نيم‌درصد براي ٣٠‌ميليون اول+ ٧٥صدم‌درصد براي ٢٠‌ميليون آن+ نيم‌درصد براي يك‌ميليون‌تومان باقيمانده

 

 • براي معاملات املاك بيش از ١٠٠‌ميليون‌تومان: براي ١٠٠‌ميليون‌تومان آن طبق بند‌هاي ١ و ٢ و ٣ و براي مازاد آن ميزان ٢٥صدم ‌درصد به‌عنوان كارمزد از هر طرف معامله گرفته مي‌شود.

http://www.koohak.com/what-is-real-estate/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۲۴:۲۹ توسط:قانميلن موضوع:

15 نمونه برتر طراحي سايت پزشكي

موفقيت بيمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات پزشكي و بهداشتي بستگي به كيفيت خدمات آنها دارد. اما زماني كه ما اطلاعات زيادي براي تصميم گيري نداريم، اهميت اين موضوع بيشتر مي شود. اكثر مردم از يك سايت پزشكي براي دريافت اطلاعات استفاده مي كنند. بنابراين اين سايت ها بايد بسيار كاربر پسند باشد و بسيار خوب سازماندهي شده باشد. توجه به موارد زيبايي شناسي و همچنين پيشمايش راحت توسط بازديد كنندگان در طراحي سايت پزشكي اهميت زيادي دارند.

بر اساس اين معيارها، برخي از بهترين وب سايت هاي پزشكي و بهداشتي را در زير فهرست نموده ايم.

طراحي سايت بيمارستان Royal Melbourne

طراحي سايت بيمارستان 

در طراحي وب سايت بيمارستاني Royal Melbourne از روش هاي مرسوم و قابليت تجربه كاربري خوبي استفاده شده است. نتيجه آن نيز ايجاد يك نگاه رمانتيك و قابل اعتماد است. 

آنها تمام اطلاعاتي را كه بيمار يا بازديد كنندگان عمومي در جزئيات لازم دارند، ارائه مي دهند. اين باعث مي شود كه صفحه اصلي آنها بسيار فعالانه عمل كند و بازديدكنندگان را تشويق به ارتباط داشتن با سايت مي كند.

آدرس وب سايت: https://www.thermh.org.au

طراحي سايت پزشكي Fitwise Physiotherapy

طراحي سايت پزشكي حرفه اي 

اولين چيزي كه در هنگام مشاهده اين سايت به ذهن شما مي آيد اين است كه طراحي سايت چگونه صورت گرفته است. تصاوير مثبت و با كيفيت بالا در سراسر سايت براي ارسال يك پيام خوب استفاده مي شود. وب سايت اطلاعات مربوط به خدمات و جدول زماني آنها را فراهم مي كند. همچنين اطلاعات دقيقي در مورد مشكلات جسمي مختلف وجود دارد.

تركيبي از طرح رنگي تسكين دهنده و تصاوير دوستانه آن را به يكي از بهترين وب سايت هاي پزشكي در استراليا تبديل كرده است.

آدرس وب سايت: https://www.fitwise.com.au

طراحي سايت پزشكي Alfred

طراحي سايت 

طراحي سايت پزشكي مدرن Alfred تمركز بر برجسته كردن تاثير مثبت پزشكان و محققان دارد. صفحه اصلي آنها تصاوير زيادي را از كمك كردن پزشكان و پرستاران به بيماران نشان مي دهد. تصاوير مثبت و باكيفيت همراه با تمام جزئيات لازم در بخش هاي مختلف اين وب سايت قرار گرفته اند. همچنين آن ها تناسب رنگ ها را در تمام صفحات وب سايت به خوبي حفظ كرده اند.

آدرس وب سايت: https://www.alfredhealth.org.au

طراحي سايت Northernسايت Northern Health 

اين وب سايت تمام جنبه هاي ايجاد احساس خوب و ادارك انسان را در نظر گرفته است. كيفيت در سراسر سايت حفظ شده است و بازديدكنندگان مي توانند به سرعت اطلاعات مورد نياز خود را جمع آوري كنند.

آدرس وب سايت: https://www.nh.org.au

طراحي سايت پزشكي Greensborough Road Surgery

طراحي سايت جديد پزشكي 

طراحي سايت ساده اما موثر است. وب سايت Greensborough Road Surgery نشان مي دهد كه شما هميشه به يك طراحي وب سايت پزشكي پيچيده اي نياز نداريد كه بهترين باشد.

سايت آنها ناوبري سريع و آسان، اطلاعات دقيق و تصاوير زيبا و پيامد خوش آمد گويي در هر صفحه را ارائه مي دهد. اين باعث نگراني بازديدكنندگان مي شود. طراحي اين سايت بسيار موبايل پسند است و تجربه كاربري عالي را فرآهم مي كند.

آدرس وب سايت: http://www.grs.net.au

طراحي سايت پزشكي Huntingdale 

سايت پزشكي Huntingdale 

وب سايت Huntingdale از يك طراحي جمع و جور استفاده كرده است. بازديد كننده مي تواند تمام اطلاعات اساسي را در پايين صفحه دوار پيدا كند. همچنين طراحي دكمه فراخوان اين سايت بسيار هوشمندانه است. همچنين در صفحه اصلي اطلاعات مربوط به ساعت كاري آن ها به خوبي قرار داده شده است.

آدرس وب سايت: http://www.huntingdaledc.com.au

طراحي سايت Royal Women’s

وب سايت آن ها از بالا به پايين به نياز هاي مادران توجه دارد. حتي درباره رنگ ها هم اين موضوع صادق است. همچنين از بنر هاي مثبت و سرشار از مهر مادري استفاده شده است. در اين سايت همچنين يك صفحه پشتيباني جامع براي كمك به زنان كه با خشونت مواجه شده اند وجود دارد.

آدرس وب سايت: https://www.thewomens.org.au

طراحي سايت پزشكي Macquarie 

يكي از وب سايت هاي منحصر به فرد بين ارائه دهندگان خدمات بهداشتي، سايت دانشگاه Macquarie مي باشد كه آن را خود را طراحي كرده اند. آن ها اين سايت را ايجاد كردند تا تمركز خود را بر تحقيقات علمي برجسته كنند.

در اين وب سايت از شكل هاي هندسي براي تقويت ارتباط با بازديدكنندگان استفاده شده است. ساير صفحات وب سايت جزئيات روش هاي مختلف و تجهيزات موجود در مركز پزشكي را شرح مي دهند.

آدرس وبسايت: https://www.muh.org.au

طراحي سايت پزشكي Lifecare

نكات سايت پزشكي 

Lifecare داراي شعبات مختلف در سراسر استراليا است، سبب شده تا به سرعت وب سايت آن ها برجسته گردد. اين اولين چيزي است كه مردم مي بينند. اما همچنين به عنوان يك گزينه تماس قوي عمل مي كند. بازديدكنندگان تشويق مي شوند كه يك مكان را در اين نزديكي پيدا كنند و يك وقت ملاقات بگيرند.

وب سايت با استفاده از تصاوير تاثير گذار كه چهره هاي خوشحال از بيماران را نشان مي دهند كسب درمان در Lifecare را نشان مي دهند. انتخاب مناسب عناصر طراحي و رنگ اين سايت را به يك رايحه تسكين دهنده تبديل كرده است.

آدرس وب سايت: https://www.lifecare.com.au

طراحي سايت NYC

سايت nyc 

وب سايت NYC رنگارنگ، مثبت و آسان براي استفاده است. از صفحه اصلي تا تماس با ما، هر صفحه يك لبخند به صورت شما مي آورد.

در اين وب سايت آن ها با استفاده از تصاوير شگفت انگيز رفتار خود را با بيماران نشان مي دهند. آنها همچنين فعاليت هاي رسانه هاي اجتماعي خود را نشان مي دهند و بازديد كنندگان را تشويق مي كنند تا با آنها ارتباط برقرار كنند. مردم مي توانند به سرعت پيدا كنند كه چه كسي مي تواند به آنها كمك كند، چگونه مي توانند به پزشك دسترسي داشته باشند و چه زماني براي دريافت نوبت پزشك متخصص آن ها وجود دارد.

آدرس وب سايت: https://www.nychealthandhospitals.org

طراحي سايت بيمارستان Elevate

طراحي سايت بيمارستان Elevate 

Elevate داراي يك وب سايت ساده است كه خوشحال به نظر مي رسد و به راحتي كاربران مي توانند در آن پيمايش كنند. وب سايت آنها آيكون هاي منحصر به فردي را در نوار ناوبري ارائه مي دهد. اين سايت همچنين يك تور مجازي عالي براي كلينيك بهداشتي خود ارائه مي دهد.

صفحه اصلي شامل يك فرم درخواست بازخورد از سايت است كه مطمئنا بسياري از بازديدكنندگان را مجددا به سايت برمي گرداند.

آدرس وب سايت: https://elevate.com.au

طراحي سايت پزشكي Peter MacCallum

سايت پزشكي Peter MacCallum 

بنر صفحه اصلي پويا، شامل تصاوير قدرتمند، طراحي بي نظير و پس زمينه شگفت انگيز است. اين همان چيزي است كه اين سايت را در ليست ما قرار داده است.

پس زمينه با كيفيت بالا محتوا وب سايت و طرح رنگ را در هر صفحه تكميل مي كند. همه چيز با جزئيات عالي ارائه شده است تا اطمينان حاصل شود كه بازديدكنندگان اطلاعاتي را كه مي خواهند كسب مي كنند.

آدرس وبسايت: https://www.petermac.org

طراحي سايت بيمارستان Royal Adelaide

سايت بيمارستان Royal Adelaide 

وب سايت بيمارستان Royal Adelaide تفاوت زيادي با تصورات دارد. به جاي احساس دوستانه و استقبال، آنها تصميم گرفتند كه نگاهي پيچيده داشته باشند. طرح هاي آنها، ساختار محتوا و تصاوير همگي پيام يكساني را تحويل مي دهند.

همچنين لينك هاي سريع با اطلاعات لازم و تماس هاي اضطراري در سمت راست پايين برجسته شده اند.

آدرس وب سايت: https://www.rah.sa.gov.au

طراحي سايت مركز پزشكي St. Andrew’s

 نكات طراحي سايت

هميشه در حال حركت است، هميشه براي مراقبت از بيماران خود فعال است. اين شعار بيمارستان St. Andrew’s است و پيامي است كه وب سايت خود را با آن نشان مي دهند. هر عكس در صفحات مختلف، تعهد خود را به ارائه خدمات بهداشتي با كيفيت نشان مي دهد.

اين يك وب سايت پزشكي بزرگ نيست، ولي به اندازه كافي براي ارائه اطلاعات مناسب است. ناوبري ساده و سريع به اين معني است كه شما ميتوانيد با سهولت آنچه را كه دنبال ميكنيد پيدا كنيد.

آدرس وب سايت: https://www.stand.org.au

طراحي سايت بيمارستان Royal Children’s

طراحي سايت Royal Children’s 

اين وب سايت در ليست ما از لحاظ فني يك ارائه دهنده خدمات پزشكي نيست، بلكه يك سازمان است كه براي بهبود سلامت كودكان اختصاص داده شده است. اين بنياد به طور دائمي براي تحقيق در مورد داروهاي جديد، ارائه آموزش و تغيير خدمات بهداشتي براي كودكان تلاش مي كند.

صفحه اصلي وب سايت با استفاده از يك بنر تصويري براي نشان دادن تاثير مثبت ايجاد شده است. با كلمات قدرتمند و چهره هاي شاد از كودكان، به خوبي احساسات عاطفي را منتقل مي كند. اين همه رنگ هاي مختلف، نشاط بخش و سازگار است.

آدرس وب سايت: https://www.rchfoundation.org.au

نتيجه گيري

بسياري از بيمارستان هاي خصوصي وب سايت هاي پزشكي قابل اعتماد و حاوي اطلاعات مفيدي دارند. بر خلاف ساير كسب و كارهايي كه از رسانه هاي اجتماعي براي توليد تبليغات استفاده مي كنند، به عنوان ارائه دهندگان مراقبت هاي بهداشتي، شما نياز به يك وب سايت داريد كه به افرادي كه دچار ناراحتي هستند، كمك مي كند.

هر يك از سايت هاي ذكر شده در اينجا كاربر دوستانه و داراي فلسفه طراحي مناسب هستند كه آنها را در زمره بهترين وب سايت هاي پزشكي قرار داده است. به نظر شما آيا اصول طراحي وب سايت پزشكي به خوبي در اين سايت ها رعايت شده است؟

https://nopardazco.com/blog/web-developer/180-15-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۰۳:۳۱ توسط:قانميلن موضوع:

طراحي وب سايت شخصي حرفه اي

هر شغلي كه داشته باشيد با طراحي وب سايت شخصي حرفه اي شما مي توانيد مهارت ها و هر آن چه دوست داريد را از طريق دنياي اينترنت در معرض نمايش همه افراد قرار دهيد. قرار دادن نمونه كار هاي شخصي، ايجاد آلبومي از تصاوير، قرار دادن پل هاي ارتباطي با شما و ساير مواردي كه همگي توسط شركت طراحي وب سايت نوپرداز براي شما پياده سازي خواهد شد.

شما مي توانيد براي دريافت مشاوره رايگان و ساير نكات تخصصي با ما در تماس باشيد.

امكانات طراحي وب سايت شخصي حرفه اي 

 • ثبت سفارش آنلاين
 • ايجاد صفحه تماس با ما
 • ساخت اسلايدر 
 • ظاهري ريسپانسيو و واكنش گرا
 • دامنه اختصاصي
 • پنل مديريتي حرفه اي و ساده
 • ايجاد نظر سنجي
 • ساخت فروشگاه
 • نقشه سايت
 • اتصال به شبكه هاي اجتماعي 
 • يكسال پشتيباني رايگان
 • و ساير امكانات و خدمات مد نظر شما

مراحل راه اندازي سايت شخصي

در اولين قدم شما نياز به يك دامنه و يك هاست براي ميزباني سايت شخصي خود داريد. پس از آن متخصصين طراحي سايت حرفه اي بعد از طراحي قالب گرافيكي اختصاصي مد نظر شما نسب به كد نويسي و پياده سازي ساختار اصلي وب سايت اقدام مي كنند. يك وب سايت خوب بايد در تمامي دستگاه ها به خوبي قابل مشاهده باشد و از رابط كاربري مناسبي برخوردار باشد. 

البته در صورتي كه تمايل داشته باشيد مي توانيد از قالب هاي آماده مانند وردپرس و جوملا نيز براي ساخت سايت خود استفاده نماييد.

طراحي وب سايت 

چرا سايت شخصي؟

براي آشنا شدن بيشتر بازديد كنندگان شما مي توانيد محتوا و مطالب مورد علاقه خود را در وب سايت قرار دهيد. همچنين با قرار دادن رزومه كاري شما قطعا افراد بيشتري با كسب و كار شما و مهارت هايتان آشنا خواهند شد. شما مي توانيد با توليد محتوا هاي ويدئويي و تصويري مختلف ذهنيت بهتري از خود در بازديدكنندگان ايجاد نماييد.

سئو و بهينه سازي هم ديگر بخش موثري است كه بايد به آن توجه داشته باشيد تا بازديدكنندگان بيشتري از طريق موتور هاي جستجو وب سايت شخصي شما را بيابند. جهت سفارش طراحي سايت شخصي حرفه اي با ما در تماس باشيد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۱۸:۱۹ توسط:قانميلن موضوع:

ساخت اپليكيشن هتل و گردشگري

ساخت اپليكيشن هتل حرفه اي توسط شركت نوپرداز. جهت كسب اطلاعات بيشتر با ما در تماس باشيد.

انتخاب يك محل و هتل خوب براي اقامت در سفر نسبتا مشكل است. همچنين انتخاب رستوران هاي خوب و با كيفيت از انتخاب محل اقامت نيز مشكل تر است. مسافران در هنگام سفر اگر با شهر مورد نظر آشنايي نداشته باشند ممكن است وقت زيادي را براي پيدا كردن بهترين رستوران ها و هتل ها تلف كنند. در اين زمان است كه تكنولوژي به كمك انسان مي آيد. باساخت اپليكيشن هتل و گردشگري مي توان بهترين هتل ها، رستوران ها و مناطق ديدني را به مسافران معرفي كرد و به افراد در رقم زدن سفري راحت و لذت بخش كمك كرد.

سفر آسان با اپليكيشن هتل و گردشگري

با توجه به مطالب گفته شده قطعا متوجه شده ايد كه سفر كردن با كمك اپليكيشن هاي هتل و گردشگري چقدر آسان خواهد بود. در هنگام انتخاب هتل، رستوران ها و غيره تنها كافيست نرم افزار را باز كنيد و به راحتي اطلاعات كاملي درباره ي هتل ها و رستوران هاي مختلف به دست آوريد. تنها در چند دقيقه و بدون تلف كردن وقت!!! حتي با اين اپليكيشن ها مي توانيد اطلاعاتي از مناظر طبيعي و تاريخي شهر مورد نظر داشته باشيد.

ساختن اپليكيشن براي هتل 

كسب درآمد با اپليكيشن هتل و گردشگري

افرادي كه به طراحي و ساخت اپليكيشن هتل و گردشگري مي پردازند مي توانند با پرداخت درون برنامه اي، كه به برخي قسمت هاي اپليكيشن تخصيص مي يابد درآمد كسب كنند. البته اين ارقام بسيار اندك و ناچيز هستند و پرداخت آن براي كاربران سخت نخواهد بود در صورتي كه براي سازنده مي تواند منبع درآمد باشد.

برخي از هتل ها نيز با طراحي اپليكيشن موبايل هتل و گردشگري، علاوه بر اينكه به افراد و مشتريان خود كمك مي كنند، مي توانند به اعتبار و شهرت هتل خود نيز بيفزايند، و قطعا مشتريانشان به علت ارائه خدمات بهتر توسط اپليكيشن بيشتر خواهد شد.

امكانات اپليكيشن هتل و گردشگري

اپليكيشن هاي هتل و گردشگري براي ارائه خدمات بهتر به كاربران بايد امكانات مختلفي را دارا باشند در اينجا برخي از اين امكانات را نام مي بريم:

 • معرفي هتل ها
 • معرفي رستوران ها
 • معرفي مناطق ديدني
 • معرفي مراكز تفريحي و خريد
 • دسته بندي هتل ها ، رستوران ها و ... بر اساس قيمت
 • نظرات و امتيازهاي كاربران
 • نقشه گوگل مپ

و براي هتل ها امكانات زير نيز مي تواند اضافه شود:

 • تماس با ما
 • درباره ي هتل
 • امكانات و خدمات مختلف
 • قسمت پيشنهادات و انتقادات
 • گالري تصاوير مختلف از هتل
 • رزرو آنلاين

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۰۹:۵۶ توسط:قانميلن موضوع:

10 نمونه طراحي سايت هتل هاي خيره كننده

هتل ها نيز مانند همه كسب و كار هاي وابسته به اينترنت براي انجام رزرو و تبليغات خدمات خود وابسته به دنياي اينترنت هستند. بنابراين طراحي وبسايت هتل بايد به گونه اي باشد كه هميشه بازديدكنندگان فعالي را براي وبسايت به همراه داشته باشد. بنابراين يك وب سايت خيره كننده و حرفه اي مي تواند آمار بازديد بيشتري را براي سايت شما به دنبال داشته باشد.

در ادامه اين مقاله به معرفي برخي از برترين وبسايت هاي هتل مي پردازيم كه طرح هاي كلاسيك و مدرن استفاده كرده اند.

طراحي مينيماليستي سايت هتل

طراحي سايت هتل Wynn Las Vegas

طراحي سايت هتل 

طراحي مينيماليستي اين وب سايت به خوبي باعث نمايش معماري فوق العاده هتل شده است. همانطور كه مي بينيد تصويري جذاب در صفحه اصلي قرار دارد و تمام آيتم هاي به طوري منظم در سايت قرار گرفته اند. شايد در نگاه اول طراحي سايت هتل ممكن است شما را به ياد كارت پستال بياندازد.

طراحي سايت هتل Swissotel

طراحي سايت 

Swissotel مجموعه اي شامل هتل هاي زنجيره اي در سراسر دنيا مي باشد. اين وب سايت داراي طراحي كلاسيك بوده و از رنگ ها در آن به خوبي استفاده شده است. تايپوگرافي متون به كار رفته نيز با همه سايت سازگاري داشته و احساس خوبي را ايجاد نموده است.

طراحي سايت گروه هتل داري Preferred

طراحي سايت گروه هتل داري 

گروه هتل داري Preferred برند هاي مختلفي را در نقاط مختلف دنيا پوشش مي دهد. همه اطلاعات اين وب سايت را مي توانيد ببينيد و از آن لذت ببريد.

طراحي سايت شركت Aria Hotel

طراحي سايت شركت Aria Hotel 

در مقايسه با طراحي سايت ساير هتل ها اين وبسايت كمي شلوغ به نظر مي آيد. با اين وجود هنوز هم طراحي مينيماليستي دارد. بخش پيشنهادات به طوري منظم در پايين و گوشه سايت قرار گرفته است.

طراحي سايت هتل Hollmann Beletage

طراحي سايت هتل Hollmann Beletage 

اين وب سايت پيچيدگي هاي جديدي را به طراحي هاي سنتي وب سايت هاي هتل اضافه كرده است. البته ممكن است نمايشي مانند يك وب سايت لاكچري نداشته باشد ولي حس سرگرم كننده خوبي را براي مخاطبان ايجاد مي كند.

طراحي سايت هتل Oxford

طراحي سايت هتل Oxford 

در حالي كه بسياري از وبسايت ها از تصاوير جذاب استفاده مي كنند اما اين سايت از رنگ هاي ساده بهره گرفته است. در اين مورد از رنگ بژ براي ايجاد آرامش استفاده نموده است.

طراحي سايت هتل Faena 

طراحي سايت هتل Faena 

اينجا نه تنها يك وب سايت بلكه يك گالري هنري هم نمايش داده شده است. در اين وب سايت كمتر از رنگ هاي سفيد و كرم استفاده شده و با استفاده از رنگ هاي تيره فضاي رمانتيكي را ايجاد كرده اند.

طراحي سايت هتل Peninsula

طراحي سايت هتل Peninsula 

در اين وب سايت نيز شاهد استفاده از رنگ هاي تيره هستيم. نكته جالب توجه اين است كه اتاق هاي هتل نمايش داده نشده اند بلكه كاركنان آن در يك نور روشن نشان داده شده اند.

طراحي سايت هتل Cambell Gray

طراحي اين نمونه سايت هتل شامل عكس هايي واضح و شفاف از هتل و محيط اطراف آن است. از رنگ هاي سياه و سفيد براي نمايش متون استفاده شده است. بازديدكنندگان مي توانند تصاوير هتل و محيط اطراف آن كه گزينه هاي مهمي براي رزرو كردن محسوب مي شوند را ببينند.

طراحي سايت هتل Hoxton 

 

در طراحي وب سايت حرفه اي اين هتل از تركيب رنگ هاي سرد استفاده شده است. وجود عناصر جذاب و سرگرم كننده اكثريت محيط سايت را تحت تاثير قرار داده است. همچنين گزينه هايي براي رزرو و مشاهده اتاق هاي هتل در بالاي صفحه قرار دارد كه كاربري سايت را بسيار مناسب كرده است.

نظر شما درباره طراحي اين سايت ها چيست؟ بي صبرانه منتظر دريافت نقطه نظرات شما عزيزان هستم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۴۱:۵۳ توسط:قانميلن موضوع: